+358 10 5083 500

sales@sahanlahtiresort.fi

Tee varaus

Sahanlahti Resort contact information

Address
Lietvedentie 830
52200 Puumala

Reception/ Restaurant Koskivahti
Phone: +358105083500 
Email: sales@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Jaana Kuivalainen.

Jaana Kuivalainen

Hostess, entrepreneur (CEO)

+358 45 800 8422

jaana.kuivalainen@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Cecilia Mattila.

Cecilia Mattila

Sales and Marketing Manager

+358 400 140 678

cecilia.mattila@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Janne Kuivalainen.

Janne Kuivalainen

Host, entrepreneur

+358 500 372 860

janne.kuivalainen@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Erja Liukkonen.

Erja Liukkonen

Housekeeper

erja.liukkonen@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Katri Palovaara.

Katri Palovaara

katri.palovaara@sahanlahtiresort.fi

Kuvassa Veli-Matti Nousiainen.

Veli-Matti Nousiainen

Chef

+358 50 4918 652

veli-matti.nousiainen@sahanlahtiresort.fi