SAHANLAHTI RESORT
Lietvedentie 830
52200 Puumala

Puhelin 040 7799 896
sales@sahanlahtiresort.fi
facebook.com/sahanlahtiresort

Hae reitti
Koordinaatit 61°34’24.2″N  28°08’50.4″E

Sahanlahden emäntä Jaana Kuivalainen (TJ)
jaana.kuivalainen@sahanlahtiresort.fi
p. 045 8008422
– markkinointi, mainonta, hankinnat, hallinto ja emännöinti

Sahanlahden isäntä Janne Kuivalainen
janne.kuivalainen@sahanlahtiresort.fi
p. 0500 372 860
– kiinteistöhuolto, hankinnat, isännöinti

Sahanlahden asiakaspäällikkö Cecilia Mattila
cecilia.mattila@sahanlahtiresort.fi
p. 0400 140 678
– ryhmämyynti, asiakashankinta, myynti- ja markkinointi, hotellin vastaanotto

Sahanlahden keittiömestari Markus Kaihola 
markus.kaihola@sahanlahtiresort.fi
p. 050 3223 664
– keittiön ostot ja hankinnat, vastaaminen ruokatuotteesta

Sahanlahden ravintolapäällikkö Katja Matinen
katja.matinen@sahanlahtiresort.fi
p. 050 463 4644
-ravintolan ostot ja hankinnat, vastaaminen ravintolasta

Matkailukauden jatkaminen Puumalassa–hanke, projektipäällikkö
Kati Kotro
kati.kotro@sahanlahtiresort.fi
p. 050 447 8244